Fuengirola

Gniada klacz ur. 18.02.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Forever Bond (BRZ, 2000)
Matka: Femme Fatale (POL, 2005) / Be My Chief
Trener: K. Rogowski
Właściciel: K. Rogowski
Hodowca: SK Krasne
Stajnia: Metis II
Handikap: 56.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 5-6-9-2-0 (22)

FUENGIROLA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
0
(0%)
2
(18.18%)
7 11 4 250 zł
2017 1
(6.67%)
0
(0%)
2
(13.33%)
2
(13.33%)
2
(13.33%)
8 15 10 500 zł
2016 0
(0%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
2
(28.57%)
2
(28.57%)
1 7 12 300 zł
suma 1 2 4 4 6 16 33 27 050 zł

FUENGIROLA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
20.10.2018 Warszawa 1400 m IV dż. A. Reznikov 59 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
13.10.2018 Warszawa 1000 m IV dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
07.10.2018 Warszawa 1300 m IV dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
09.09.2018 Warszawa 2000 m IV dż. A. Kabardov 53 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
25.08.2018 Warszawa 1800 m IV st. u. S. Abaev 51½ K. Rogowski 5 / 7 300 zł
11.08.2018 Warszawa 1400 m IV dż. A. Kabardov 54½ K. Rogowski 2 / 7 2 400 zł
28.07.2018 Warszawa 1600 m III dż. D. Petryakov 55 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
14.07.2018 Sopot 1400 m IV dż. D. Petryakov 59 K. Rogowski 7 / 8 0 zł
17.06.2018 Warszawa 1200 m III u. P. Bolewska 55 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
27.05.2018 Warszawa 1200 m III dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
05.05.2018 Warszawa 1200 m III dż. A. Turgaev 59 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
19.11.2017 Warszawa 1300 m III dż. M. Abik 60 K. Rogowski 5 / 8 350 zł
04.11.2017 Warszawa 1600 m III st. u. Y. Hamad 59 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
28.10.2017 Warszawa 1000 m IV k. dż. K. Grzybowski 57 K. Rogowski 1 / 8 6 000 zł
21.10.2017 Warszawa 1200 m IV dż. M. Abik 55 K. Rogowski 3 / 10 1 200 zł
07.10.2017 Warszawa 1600 m IV u. A. Kowalik 55 K. Rogowski 8 / 9 0 zł
09.09.2017 Warszawa 1600 m III st. u. A. Gil 47 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
03.09.2017 Warszawa 1400 m IV st. u. P. Stepakin 52 K. Rogowski 10 / 11 0 zł
23.07.2017 Sopot 1400 m III dż. A. Turgaev 55 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
15.07.2017 Sopot 1300 m IV dż. A. Reznikov 58 K. Rogowski 3 / 6 1 200 zł
09.07.2017 Warszawa 1600 m IV st. u. Y. Hamad 58 K. Rogowski 7 / 9 0 zł
25.06.2017 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 59 K. Rogowski 8 / 10 0 zł
11.06.2017 Warszawa 1200 m III dż. A. Reznikov 57 K. Rogowski 4 / 10 700 zł
28.05.2017 Warszawa 1600 m III dż. T. Lukašek 59 K. Rogowski 9 / 9 0 zł
14.05.2017 Warszawa 1800 m II st. u. Y. Hamad 53 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
07.05.2017 Warszawa 1200 m III dż. S. Mazur 62 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
20.11.2016 Warszawa 1400 m B dż. M. Abik 56 K. Rogowski 5 / 5 1 050 zł
13.11.2016 Warszawa 1200 m II dż. M. Srnec 58 K. Rogowski 2 / 7 3 600 zł
29.10.2016 Warszawa 1400 m II st. u. P. Stepakin 57 K. Rogowski 10 / 10 0 zł
20.08.2016 Warszawa 1300 m B dż. P. Krowicki 56 K. Rogowski 4 / 5 2 100 zł
07.08.2016 Warszawa 1000 m II pr. dż. D. Pantchev 56 K. Rogowski 5 / 7 450 zł
23.07.2016 Warszawa 1200 m B dż. S. Mazur 55 K. Rogowski 3 / 5 4 200 zł
03.07.2016 Warszawa 1000 m II dż. S. Mazur 55 K. Rogowski 4 / 7 900 zł

FUENGIROLA - RODOWÓD

                  RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962 NASHUA (USA) gn. 1952
CHOCTAW RIDGE (USA) c. gn. 1989 SEQUENCE (USA) gn. 1946
 
 
 
SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
CINEGITA (USA) gn. 1977
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
WANIKA (USA) c. gn. 1970 SADAIR (USA) gn. 1962
FOREVER BOND (BRZ) gn. 2000 JUANITA (USA) gn. 1962
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
STORM BIRD (CAN) gn. 1978
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967 NEW PROVIDENCE (CAN) gn. 1956
FLIGHT TO ROME (USA) c. gn. 1989 SHINING SUN (CAN) gn. 1962
 
 
BOLD BIDDER (USA) gn. 1962 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
PARIOLI (USA) gn. 1981
 
HIGH BID (USA) gn. 1956
 
 
RUMBLING ROMAN (USA) gn. 1974 ROMAN LINE (USA) gn. 1959
FRAN TAN (USA) gn. 1965
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CHIEF'S CROWN (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
BE MY CHIEF (USA) gn. 1987 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY BE MINE (USA) c. gn. 1978
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
MY ADVANTAGE (GB) c. gn. 1966 PRINCELY GIFT (GB) gn. 1951
FEMME FATALE (POL) 2005 MY GAME (IRE) c. gn. 1957
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
ALYWAR (USA) kaszt. 1988
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
 
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969 PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961
FLAMING GIRL (FRA) gn. 1994 LADY O WAR (USA) kaszt. 1956
 
 
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
DISCO GIRL (FRA) c. gn. 1978
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967
 
 
BARACALA (USA) kaszt. 1972 SWAPS (USA) kaszt. 1952
SEXIMEE (USA) kaszt. 1966