Kopra

Kasztanowata klacz ur. 04.05.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Sorbie Tower (IRE, 1993)
Matka: Kanna (POL, 2002) / Royal Court
Trener: I. Porkátová
Właściciel: Equine Ivana Porkátová
Hodowca: SK Krasne
Stajnia: Equine Ivana Porkátová
Handikap: 53.5 (13.11.2017)  wykres
Dosage: 2-0-6-0-0 (8)

KOPRA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
2
(66.67%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0 3 11 000 zł
2017 0
(0%)
2
(13.33%)
1
(6.67%)
3
(20%)
5
(33.33%)
4 15 13 760 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(14.29%)
3
(42.86%)
3 7 2 800 zł
suma 0 4 2 4 8 7 25 27 560 zł

KOPRA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.2018 Wrocław 3800 m steeple pr. dż. S. Ferhanov 65 I. Porkátová 3 / 6 3 000 zł
13.05.2018 Wrocław 3600 m steeple pr. dż. S. Ferhanov 66 I. Porkátová 2 / 7 4 000 zł
15.04.2018 Wrocław 3400 m steeple pr. dż. S. Ferhanov 65 I. Porkátová 2 / 6 4 000 zł
04.11.2017 Warszawa 1600 m III pr. dż. K. Kamińska 54 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
29.10.2017 Warszawa 1300 m III dż. A. Kabardov 53½ K. Rogowski 5 / 6 350 zł
14.10.2017 Warszawa 1800 m III dż. S. Mazur 56 K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
08.10.2017 Warszawa 1600 m III pr. dż. K. Kamińska 47 K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
24.09.2017 Warszawa 2000 m IV dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 8 / 12 0 zł
09.09.2017 Warszawa 1600 m III st. u. P. Stepakin 51 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
03.09.2017 Warszawa 1800 m III st. u. P. Stepakin 52 K. Rogowski 5 / 6 350 zł
19.08.2017 Warszawa 1400 m III dż. A. Turgaev 55 K. Rogowski 4 / 6 700 zł
05.08.2017 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Kamińska 49 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
22.07.2017 Sopot 2000 m IV dż. W. Szymczuk 57 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
16.07.2017 Sopot 1600 m IV dż. A. Turgaev 57 K. Rogowski 5 / 8 300 zł
18.06.2017 Warszawa 2200 m B dż. A. Turgaev 55 K. Rogowski 3 / 5 4 200 zł
21.05.2017 Wrocław 1600 m III u. S. Sawaed 57 K. Rogowski 5 / 10 610 zł
07.05.2017 Warszawa 1200 m III st. u. Y. Hamad 54½ K. Rogowski 5 / 7 350 zł
23.04.2017 Warszawa 1400 m III st. u. Y. Hamad 58 K. Rogowski 10 / 10 0 zł
27.11.2016 Warszawa 1000 m II pr. dż. M. Szabla 58 K. Rogowski 9 / 14 0 zł
13.11.2016 Warszawa 1200 m II st. u. P. Stepakin 58 K. Rogowski 5 / 7 450 zł
30.10.2016 Warszawa 1400 m I dż. A. Kabardov 58 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
15.10.2016 Warszawa 1000 m II dż. M. Abik 57 K. Rogowski 5 / 7 450 zł
14.08.2016 Warszawa 1200 m II pr. dż. D. Pantchev 57 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
31.07.2016 Warszawa 1000 m II dż. S. Mazur 55 K. Rogowski 4 / 6 900 zł
26.06.2016 Warszawa 1000 m dż. T. Lukašek 56 K. Rogowski 5 / 7 1 000 zł

KOPRA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
SOVIET LAD (USA) gn. 1985 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959 VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967
 
VALI (FRA) c. gn. 1954
 
 
SLY POLA (USA) kaszt. 1957 SPY SONG (USA) c. gn. 1943
SORBIE TOWER (IRE) gn. 1993 AMPOLA (USA) kaszt. 1949
 
 
ZEDDAAN (GB) s. 1965 GREY SOVEREIGN (GB) s. 1948
NISHAPOUR (FRA) s. 1975
 
VARETA (FRA) s. 1953
 
 
 
ALAMA (IRE) gn. 1969 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
NOZET (GB) kaszt. 1983 NUCCIOLINA (FRA) gn. 1957
 
 
ROAN ROCKET (GB) s. 1961 BUISSON ARDENT (FRA) kaszt. 1953
SUNBLAST (GB) s. 1971
 
FARANDOLE (FRA) s. 1947
 
 
SUN PALACE (GB) gn. 1964 CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957
SONSA (GB) kaszt. 1953
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
ROYAL COURT (IRE) gn. 1993 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
ROSE OF JERICHO (USA) gn. 1984
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
ROSE RED (USA) kaszt. 1979 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
KANNA (POL) gn. 2002 CAMBRIENNE (FRA) gn. 1969
 
 
HUNTERCOMBE (GB) gn. 1967 DERRING-DO (GB) gn. 1961
PYJAMA HUNT (IRE) kaszt. 1975
 
ERGINA (GB) gn. 1957
 
 
 
KAMIYAANA (FRA) s. 1967 CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957
KLIWIA (POL) c. gn. 1988 ATREVIDA (FRA) s. 1958
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
KNIEJA (POL) c. gn. 1980
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
KUMARYNA (POL) gn. 1975 KADYKS (POL) gn. 1966
CURARA (POL) gn. 1965