Ukraina

Gniada klacz ur. 01.04.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Jape (USA, 1989)
Matka: Ukajali (POL, 2000) / Royal Court
Trener: K. Ziemiański
Właściciel: SK Iwno i Niespodzianka
Hodowca: GR J. Zalewska
Stajnia: Iwno II
Handikap: 59.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 4-2-5-0-1 (12)

UKRAINA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
1 3 8 400 zł
2017 1
(11.11%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
3
(33.33%)
1
(11.11%)
1 9 14 850 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(75%)
0
(0%)
1 4 2 860 zł
suma 2 2 2 6 1 3 16 26 110 zł

UKRAINA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
24.06.2018 Warszawa 1600 m III dż. S. Vasyutov 60 K. Ziemiański 7 / 7 0 zł
26.05.2018 Warszawa 1600 m III dż. S. Mazur 59 K. Ziemiański 1 / 6 7 000 zł
05.05.2018 Warszawa 1600 m III st. u. J. Grzybowska 58 K. Ziemiański 3 / 6 1 400 zł
19.11.2017 Warszawa 1800 m IV dż. M. Srnec 60 K. Ziemiański 15 / 15 0 zł
28.10.2017 Warszawa 1600 m IV dż. M. Srnec 58 K. Ziemiański 4 / 8 600 zł
07.10.2017 Warszawa 1600 m IV u. M. Sommer 56 K. Ziemiański 1 / 9 6 000 zł
02.09.2017 Warszawa 2000 m IV pr. dż. K. Kamińska 52 K. Ziemiański 2 / 8 2 400 zł
06.08.2017 Warszawa 2000 m IV pr. dż. K. Kamińska 55 K. Ziemiański 4 / 7 600 zł
02.07.2017 Warszawa 2200 m III dż. M. Srnec 59 K. Ziemiański 4 / 10 700 zł
18.06.2017 Warszawa 2000 m III dż. M. Srnec 57 K. Ziemiański 5 / 9 350 zł
20.05.2017 Warszawa 2000 m III pr. dż. K. Kamińska 59 K. Ziemiański 3 / 11 1 400 zł
29.04.2017 Warszawa 2000 m III pr. dż. K. Kamińska 59½ K. Ziemiański 2 / 11 2 800 zł
20.11.2016 Warszawa 1300 m II dż. M. Srnec 57 K. Ziemiański 4 / 9 900 zł
30.10.2016 Warszawa 1400 m I dż. M. Srnec 58 K. Ziemiański 4 / 7 1 060 zł
01.10.2016 Warszawa 1200 m II dż. M. Srnec 57 K. Ziemiański 7 / 14 0 zł
27.08.2016 Warszawa 1400 m II pr. dż. K. Kamińska 56 K. Ziemiański 4 / 7 900 zł

UKRAINA - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) c. gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
JAPE (USA) gn. 1989 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
FIRESTREAK (GB) gn. 1956 PARDAL (FRA) gn. 1947
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
 
HOT SPELL (GB) gn. 1944
 
 
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957 FLUSH ROYAL (FRA) gn. 1945
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 ARIANA (FRA) c. gn. 1951
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
VICTORIANA (CAN) gn. 1952 WINDFIELDS (CAN) c. gn. 1943
IRIBELLE (CAN) gn. 1942
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
ROYAL COURT (IRE) gn. 1993 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
ROSE OF JERICHO (USA) gn. 1984
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
ROSE RED (USA) kaszt. 1979 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
UKAJALI (POL) gn. 2000 CAMBRIENNE (FRA) gn. 1969
 
 
KNOWN FACT (USA) k. 1977 IN REALITY (USA) gn. 1964
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962
 
 
 
HAPPY KIN (USA) gn. 1975 BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966
UPSALA (POL) c. gn. 1990 GAY NIECE (USA) gn. 1968
 
 
ZIGEUNERSOHN (GER) kaszt. 1965 GRANDE (GER) gn. 1948
UFERSCHWALBE (GER) gn. 1977
 
ZIGEUNERKIND (GER) kaszt. 1954
 
 
UNION (GER) gn. 1967 BERNARDUS (GER) gn. 1953
UNO (GER) gn. 1953