Trim

Kasztanowaty ogier ur. 30.03.2012 (7 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Belenus (GER, 1996)
Matka: Tinca (POL, 2003) / Saphir
Trener: F. Wołoszyn
Właściciel: A. Łabędzki
Hodowca: SK Krasne
Wymiary: 163.0-176.0-19.00
Stajnia: Łabędź
Handikap: 73.0 (30.12.2016)  wykres
Dosage: 0-0-3-1-2 (6)

TRIM - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2019 3
(60%)
2
(40%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 5 57 000 zł
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(100%)
0
(0%)
0 1 7 000 zł
2016 4
(36.36%)
2
(18.18%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
0
(0%)
3 11 58 200 zł
2015 3
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 3 20 200 zł
2014 1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0 3 13 350 zł
suma 11 4 2 3 0 3 23 155 750 zł

TRIM - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
22.09.2019 Wrocław 1600 m IV pr. dż. U. Kozhomkulov 58 F. Wołoszyn 2 / 8 2 000 zł
08.09.2019 Wrocław 4200 m płoty pr. dż. A. Chopyk 69 F. Wołoszyn 1 / 6 35 000 zł
18.08.2019 Wrocław 1907 m IV pr. dż. U. Kozhomkulov 58 F. Wołoszyn 2 / 10 2 000 zł
02.06.2019 Wrocław 3400 m płoty pr. dż. A. Chopyk 69 F. Wołoszyn 1 / 9 10 000 zł
05.05.2019 Wrocław 3200 m płoty pr. dż. A. Chopyk 70 F. Wołoszyn 1 / 7 8 000 zł
02.09.2018 Wrocław 4200 m płoty st. u. K. Mazur 69 T. Dębowski 4 / 6 7 000 zł
20.11.2016 Warszawa 2400 m I u. K. Mazur 56 T. Dębowski 1 / 8 10 600 zł
12.11.2016 Warszawa 1400 m III u. K. Mazur 64 T. Dębowski 4 / 9 700 zł
05.11.2016 Warszawa 1600 m III u. K. Mazur 57 T. Dębowski 1 / 7 7 000 zł
16.10.2016 Wrocław 1400 m IV u. K. Mazur 56 T. Dębowski 1 / 11 4 000 zł
02.10.2016 Warszawa 1800 m IV u. K. Mazur 56 T. Dębowski 2 / 10 2 400 zł
04.09.2016 Wrocław 4200 m płoty st. u. A. Chopyk 67 T. Dębowski 2 / 10 24 000 zł
07.08.2016 Wrocław 3600 m płoty st. u. A. Chopyk 66 T. Dębowski 1 / 11 7 500 zł
26.06.2016 Wrocław 2200 m III st. u. J. Wyrzyk 57 T. Dębowski 3 / 11 2 000 zł
12.06.2016 Warszawa 1600 m II dż. A. Kabardov 56 T. Dębowski 11 / 11 0 zł
22.05.2016 Wrocław 3600 m steeple st. u. J. Mach 63 T. Dębowski 0 / 11 0 zł
24.04.2016 Wrocław 3400 m płoty st. u. A. Chopyk 66 T. Dębowski 0 / 10 0 zł
25.10.2015 Wrocław 3000 m płoty st. u. A. Chopyk 66 T. Dębowski 1 / 7 10 000 zł
28.06.2015 Wrocław 2600 m płoty dż. A. Kabardov 63 T. Dębowski 1 / 7 6 000 zł
26.04.2015 Wrocław 1600 m III u. K. Mazur 61 T. Dębowski 1 / 6 4 200 zł
23.11.2014 Warszawa 1400 m B k. dż. S. Mura 58 T. Dębowski 4 / 5 1 950 zł
19.10.2014 Wrocław 1400 m II dż. J. Fornal-Laskosz 58 T. Dębowski 1 / 7 9 500 zł
21.09.2014 Wrocław 1200 m II dż. J. Fornal-Laskosz 58 T. Dębowski 3 / 6 1 900 zł

TRIM - RODOWÓD

                  NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
NINISKI (USA) gn. 1976
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
LOMITAS (GB) kaszt. 1988 RIDIN' EASY (USA) kaszt. 1967
 
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
LA DORADA (IRE) c. gn. 1974 KRONZEUGE (FRA) c. gn. 1961
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LOVE IN (GB) kaszt. 1966
 
 
UTRILLO (GER) c. gn. 1954 ORATOR (GER) gn. 1938
LORD UDO (GER) kaszt. 1971
 
UNTERWEGS (GER) kaszt. 1942
 
 
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965 WALDCANTER (GER) kaszt. 1956
BEAUTE (GER) kaszt. 1988 LIATRIS (GER) 1961
 
 
FRONTAL (FRA) c. gn. 1964 LE HAAR (FRA) kaszt. 1954
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975
 
FAVREALE (FRA) c. gn. 1956
 
 
BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967 WORDPAM (GB) gn. 1957
BLAUKEHLCHEN (GER) gn. 1952
LITERAT (GER) c. gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) c. gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
SAPHIR (GER) c. gn. 1985 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) gn. 1952
SMERALDA (GER) c. gn. 1975
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966 ALIZIER (FRA) gn. 1947
TINCA (POL) 2003 SULEIKA (GER) c. gn. 1954
 
 
BELLYPHA (IRE) s. 1976 LYPHARD (USA) gn. 1969
DINARD (FRA) gn. 1984
 
BELGA (FRA) s. 1968
 
 
 
DOURDAN (FRA) gn. 1964 PRUDENT (USA) kaszt. 1959
TYTANIA (POL) c. gn. 1993 DENISY (FRA) gn. 1954
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
TABAKIERA (POL) c. gn. 1980
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
TELIMENA (POL) gn. 1975 KADYKS (POL) gn. 1966
TATARKA (POL) gn. 1966