Danusia

Gniada klacz ur. 2003
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Alywar (USA, 1988)
Matka: Dorotka (POL, 1992) / Baby Bid
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: K. Laskowski i Z. Składanowski
Hodowca: K. Laskowski i Z. Składanowski
Wymiary: 163.0-180.0-19.00
Stajnia: Muza
Handikap: 47.0 (17.11.2008)  wykres
Dosage: 4-3-11-1-1 (20)

DANUSIA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2008 0
(0%)
1
(16.67%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
5 6 1 040 zł
2007 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
4
(33.33%)
1
(8.33%)
7 12 1 240 zł
2006 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
5 5 0 zł
2005 0
(0%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0 3 2 100 zł
suma 0 2 1 5 1 17 26 4 380 zł

DANUSIA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
19.10.2008 Warszawa 1600 m IV dż. P. Krowicki 58 J. Gęborys 12 / 13 0 zł
21.09.2008 Warszawa 1200 m IV dż. M. Pilich 56 J. Gęborys 10 / 11 0 zł
30.08.2008 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 56 J. Gęborys 2 / 11 1 040 zł
10.08.2008 Warszawa 1400 m III k. dż. Aleksandra Gajos 50½ J. Gęborys 6 / 7 0 zł
19.07.2008 Warszawa 1600 m III st. u. P. Gluza 55 J. Gęborys 10 / 10 0 zł
29.06.2008 Warszawa 1400 m III st. u. P. Gluza 56 J. Gęborys 10 / 12 0 zł
24.11.2007 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 59 J. Gęborys 9 / 11 0 zł
10.11.2007 Warszawa 2000 m IV dż. W. Szymczuk 59 J. Gęborys 7 / 8 0 zł
14.10.2007 Warszawa 1600 m IV dż. S. Wasiutow 58 J. Gęborys 4 / 8 240 zł
07.10.2007 Warszawa 1200 m IV dż. A. Turgaev 55½ J. Gęborys 8 / 10 0 zł
23.09.2007 Warszawa 1400 m IV pr. dż. Aleksandra Gajos 50 J. Gęborys 5 / 7 120 zł
02.09.2007 Warszawa 1800 m IV u. P. Gluza 54 J. Gęborys 7 / 10 0 zł
19.08.2007 Warszawa 1600 m IV pr. dż. Aleksandra Gajos 49½ J. Gęborys 4 / 7 240 zł
05.08.2007 Warszawa 1300 m IV dż. A. Turgaev 59 J. Gęborys 7 / 7 0 zł
24.06.2007 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 59 J. Gęborys 4 / 8 320 zł
17.06.2007 Warszawa 1200 m III dż. J. Gęborys 59 J. Gęborys 7 / 7 0 zł
27.05.2007 Warszawa 1300 m III dż. J. Gęborys 59 J. Gęborys 4 / 6 320 zł
28.04.2007 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 59 J. Gęborys 6 / 6 0 zł
04.11.2006 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 57 A. Walicki 8 / 11 0 zł
22.10.2006 Warszawa 1800 m IV dż. W. Szymczuk 57 A. Walicki 8 / 9 0 zł
07.10.2006 Warszawa 1400 m IV dż. A. Reznikov 56½ A. Walicki 6 / 7 0 zł
07.09.2006 Warszawa 1800 m III st. u. L. Reznikova-Wróblewska 54 A. Walicki 6 / 7 0 zł
26.08.2006 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 58 A. Walicki 11 / 13 0 zł
20.11.2005 Warszawa 1000 m II dż. A. Reznikov 57 A. Walicki 4 / 6 300 zł
15.10.2005 Warszawa 1000 m II dż. T. Rejek 57 A. Walicki 3 / 7 600 zł
21.09.2005 Warszawa 1000 m II dż. T. Rejek 56 A. Walicki 2 / 6 1 200 zł

DANUSIA - RODOWÓD

                  NATIVE DANCER (USA) s. 1950 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
 
GEISHA (USA) s. 1943
 
 
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946 CASE ACE (USA) gn. 1934
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 LADY GLORY (USA) c. gn. 1934
 
 
 
ON-AND-ON (USA) gn. 1956 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
TWO LEA (USA) gn. 1946
 
 
PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958 PONDER (USA) c. gn. 1946
ALYWAR (USA) kaszt. 1988 REAL DELIGHT (USA) c. gn. 1949
 
 
RIBOT (GB) gn. 1952 TENERANI (ITY) gn. 1944
PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961
 
ROMANELLA (ITY) kaszt. 1943
 
 
 
PANGE (GB) kaszt. 1955 KINGS BENCH (GB) gn. 1949
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969 YORK GALA (GB) gn. 1939
 
 
PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940 PRINCE ROSE (GB) gn. 1928
LADY O WAR (USA) kaszt. 1956
 
COSQUILLA (GB) gn. 1933
 
 
WAR KILT (USA) kaszt. 1943 MAN O' WAR (USA) kaszt. 1917
FRIARS CARSE (USA) kaszt. 1923
BOLD BIDDER (USA) gn. 1962 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
SPECTACULAR BID (USA) s. 1976
 
HIGH BID (USA) gn. 1956
 
 
 
SPECTACULAR (USA) s. 1970 PROMISED LAND (USA) s. 1954
BABY BID (USA) s. 1982 STOP ON RED (USA) kaszt. 1959
 
 
 
SO BOLD (ARG) gn. 1971 MASTER BOLD (USA) gn. 1965
SO JOYFUL (ARG) gn. 1976
 
SELVA (FRA) c. gn. 1962
 
 
SHOUT FOR JOY (USA) kaszt. 1966 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
DOROTKA (POL) s. 1992 UNROMANTIC (USA) c. gn. 1962
 
 
PALL MALL (IRE) kaszt. 1955 PALESTINE (GB) s. 1947
CLUB HOUSE (IRE) gn. 1970
 
MALAPERT (GB) kaszt. 1946
 
 
 
COUNTRY HOUSE (GB) gn. 1955 VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947
DIA CARA (POL) gn. 1981 MISS COVENTRY (GB) gn. 1943
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
DIAMANTA (POL) c. gn. 1973
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
DEMONA (POL) gn. 1961 MASIS (CZE) gn. 1952
DZIWOZONA (POL) gn. 1949


DANUSIA - POTOMSTWO KONIA

nazwa płeć data ojciec Matka I II III IV V bm starty wygrane
Daisy Love klacz 2011 Sorbie Tower Danusia 2 2 4 3 6 8 25 50 815 zł
Drinking Lady klacz 2010 Sorbie Tower Danusia 0 0 0 0 2 8 10 900 zł