Shila

Kasztanowata klacz ur. 2011 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Belenus (GER, 1996)
Matka: Scheda (POL, 2005) / Enjoy Plan
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: K. Rogowski i Z. Składanowski
Hodowca: Z. Skladanowski
Wymiary: 158.0-175.0-19.00
Stajnia: Oktawia
Handikap: 59.0 (27.06.2016)  wykres
Dosage: 2-0-7-1-2 (12)

SHILA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2015 0
(0%)
2
(15.38%)
2
(15.38%)
3
(23.08%)
3
(23.08%)
3 13 10 850 zł
2014 2
(14.29%)
2
(14.29%)
3
(21.43%)
2
(14.29%)
1
(7.14%)
4 14 23 270 zł
2013 0
(0%)
0
(0%)
4
(57.14%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
0 7 12 100 zł
suma 2 4 9 7 5 7 34 46 220 zł

SHILA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
14.11.2015 Warszawa 1300 m IV dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 2 / 7 2 400 zł
31.10.2015 Warszawa 1400 m IV dż. D. Petryakov 59 K. Rogowski 8 / 10 0 zł
17.10.2015 Warszawa 1400 m IV k. dż. M. Abik 59 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
04.10.2015 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 56 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
13.09.2015 Warszawa 1800 m IV dż. D. Petryakov 58 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
29.08.2015 Warszawa 1600 m IV dż. D. Petryakov 58 K. Rogowski 11 / 12 0 zł
15.08.2015 Warszawa 1400 m III dż. S. Mazur 55 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
01.08.2015 Warszawa 1600 m IV u. M. Falzmann 60½ K. Rogowski 6 / 7 0 zł
18.07.2015 Sopot 2000 m IV u. M. Falzmann 57 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
12.07.2015 Sopot 1200 m III dż. A. Turgaev 55 K. Rogowski 3 / 6 1 400 zł
21.06.2015 Warszawa 1600 m III u. M. Falzmann 56 K. Rogowski 5 / 8 350 zł
31.05.2015 Warszawa 1200 m III dż. D. Petryakov 56 K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
17.05.2015 Warszawa 1000 m III st. u. I. Wójcik 56 K. Rogowski 5 / 6 350 zł
16.11.2014 Warszawa 1400 m II dż. L. Reznikova-Wróblewska 51½ M. Rogowska 6 / 7 0 zł
02.11.2014 Warszawa 1200 m II dż. A. Kabardov 55 M. Rogowska 5 / 7 430 zł
19.10.2014 Wrocław 1700 m II dż. A. Kabardov 52½ M. Rogowska 3 / 5 1 400 zł
05.10.2014 Warszawa 1200 m III k. dż. A. Kabardov 55½ M. Rogowska 6 / 7 0 zł
13.09.2014 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 54½ M. Rogowska 8 / 9 0 zł
16.08.2014 Warszawa 1600 m II dż. L. Reznikova-Wróblewska 50 M. Rogowska 6 / 7 0 zł
26.07.2014 Sopot 1300 m IV pr. dż. B. Giedyk 58 M. Rogowska 1 / 6 6 000 zł
19.07.2014 Sopot 2000 m IV u. K. Kamińska 58 M. Rogowska 2 / 7 2 400 zł
12.07.2014 Sopot 1900 m III u. K. Kamińska 53 M. Rogowska 4 / 7 700 zł
28.06.2014 Warszawa 1400 m III u. K. Kamińska 55 M. Rogowska 1 / 7 6 600 zł
22.06.2014 Warszawa 1600 m III u. C. Pawlak 56 M. Rogowska 2 / 9 2 640 zł
01.06.2014 Wrocław 1700 m III u. K. Kamińska 56 M. Rogowska 3 / 9 1 120 zł
18.05.2014 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 56 M. Rogowska 4 / 7 660 zł
03.05.2014 Warszawa 1200 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 58 M. Rogowska 3 / 7 1 320 zł
17.11.2013 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 4 / 6 950 zł
27.10.2013 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 57 K. Rogowski 3 / 8 1 900 zł
29.09.2013 Warszawa 1200 m B k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 5 / 6 1 200 zł
15.09.2013 Warszawa 1300 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 56 K. Rogowski 3 / 7 1 900 zł
24.08.2013 Warszawa 1000 m II k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 3 / 8 1 900 zł
10.08.2013 Warszawa 1000 m II k. dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 3 / 5 1 900 zł
06.07.2013 Warszawa 1000 m k. dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 4 / 6 2 350 zł

SHILA - RODOWÓD

                  NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
NINISKI (USA) gn. 1976
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
LOMITAS (GB) kaszt. 1988 RIDIN' EASY (USA) kaszt. 1967
 
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) gn. 1965
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
LA DORADA (IRE) gn. 1974 KRONZEUGE (GER) c. gn. 1961
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LOVE IN (GB) kaszt. 1966
 
 
UTRILLO (GER) c. gn. 1954 ORATOR (GER) gn. 1938
LORD UDO (GER) kaszt. 1971
 
UNTERWEGS (GER) kaszt. 1942
 
 
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965 WALDCANTER (GER) kaszt. 1956
BEAUTE (GER) kaszt. 1988 LIATRIS (GER) 1961
 
 
FRONTAL (FRA) gn. 1964 LE HAAR (FRA) kaszt. 1954
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975
 
FAVREALE (FRA) gn. 1956
 
 
BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967 WORDPAM (GB) gn. 1957
BLAUKEHLCHEN (GER) gn. 1952
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
LT. STEVENS (USA) gn. 1961 NANTALLAH (USA) gn. 1953
BEL SHEBA (USA) gn. 1970
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944
 
 
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
SCHEDA (POL) kaszt. 2005 BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) gn. 1965
SAPHIR (GER) c. gn. 1985
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
SMERALDA (GER) c. gn. 1975 DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961
STREFA (POL) kaszt. 1998 SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966
 
 
PARYSOW (GB) kaszt. 1969 QUORUM (GB) s. 1954
STRUMA (POL) kaszt. 1987
 
PALINODE (GB) gn. 1963
 
 
SZELMA (POL) kaszt. 1981 EFFORT (POL) gn. 1964
SZAROTKA (POL) c. gn. 1975