Jak Najlepsza

Gniada klacz ur. 1994
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: All Hands On Deck (USA, 1982)
Matka: Jaka Bądź (POL, 1981) / Kasjan
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: I. Żejmo, T. Ernst, J. Pawlicki i S. Guła
Hodowca: SK Strzegom
Wymiary: 162.0-189.0-19.50
Stajnia: PZU Życie SA
Dosage: 2-1-9-2-0 (14)

JAK NAJLEPSZA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
1997 3
(50%)
2
(33.33%)
0
(0%)
1
(16.67%)
0
(0%)
0 6 53 500 zł
1996 0
(0%)
1
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 1 880 zł
suma 3 3 0 1 0 0 7 54 380 zł

JAK NAJLEPSZA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
07.09.1997 Warszawa 2800 m G2 A dż. M. Pilich 54 A. Walicki 4 / 5 2 400 zł
03.08.1997 Warszawa 2400 m G2 A dż. M. Pilich 59 A. Walicki 2 / 9 9 600 zł
06.07.1997 Warszawa 2400 m G1 A dż. M. Pilich 57 A. Walicki 2 / 17 24 600 zł
24.05.1997 Warszawa 1600 m G3 A dż. M. Pilich 59 A. Walicki 1 / 9 12 000 zł
04.05.1997 Warszawa 1400 m II dż. M. Pilich 58 A. Walicki 1 / 7 2 800 zł
19.04.1997 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 57 A. Walicki 1 / 7 2 100 zł
13.11.1996 Warszawa 1000 m II dż. Janusz Kozłowski 56 A. Walicki 2 / 5 880 zł

JAK NAJLEPSZA - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
TOPSIDER (USA) gn. 1974 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
ROUND TABLE (USA) gn. 1954 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
DRUMTOP (USA) gn. 1966
 
KNIGHTS DAUGHTER (GB) gn. 1941
 
 
ZONAH (USA) gn. 1958 NASRULLAH (GB) gn. 1940
ALL HANDS ON DECK (USA) gn. 1982 GAMBETTA (USA) gn. 1952
 
 
TOM FOOL (USA) gn. 1949 MENOW (USA) gn. 1935
BUCKPASSER (USA) gn. 1963
 
GAGA (USA) gn. 1942
 
 
 
BUSANDA (USA) k. 1947 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
AWARE (USA) gn. 1972 BUSINESSLIKE (USA) c. gn. 1939
 
 
MR. TROUBLE (USA) kaszt. 1947 MAHMOUD (FRA) s. 1933
AESTHETIC (USA) gn. 1956
 
MOTTO (USA) gn. 1932
 
 
AESTHETE (USA) c. gn. 1949 REVOKED (USA) gn. 1943
ATHENIA (USA) gn. 1943
SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948 PRINCE BIO (FRA) gn. 1941
SARAGAN (GB) s. 1965
 
SIF (FRA) c. gn. 1936
 
 
 
ASH PLANT (GB) s. 1948 NEPENTHE (FRA) s. 1938
KASJAN (POL) kaszt. 1971 AMBOYNA (GB) gn. 1943
 
 
 
AQUINO (FRA) gn. 1948 TORNADO (FRA) gn. 1939
KASJOPEA (POL) kaszt. 1963
 
APULIA (FRA) c. gn. 1931
 
 
KWADRYGA (POL) kaszt. 1951 PILADE (ITY) kaszt. 1930
JAKA BADZ (POL) c. gn. 1981 QUARRY (GER) kaszt. 1944
 
 
CHANTEUR (FRA) c. gn. 1942 CHATEAU BOUSCAUT (FRA) gn. 1927
RIVER CHANTER (GB) gn. 1959
 
LA DIVA (FRA) c. gn. 1937
 
 
 
RIVER TEST (GB) gn. 1946 FAIR TRIAL (GB) kaszt. 1932
JAZDA (POL) kaszt. 1972 RORKE'S DRIFT (IRE) c. gn. 1938
 
 
TAUROW (POL) c. gn. 1961 MARANON (GER) gn. 1950
JEJMOSC (POL) gn. 1967
 
TARNAWA (POL) kaszt. 1952
 
 
JUSTINIANA (POL) gn. 1960 DE CORTE (POL) gn. 1951
JUSTITIA (GB) gn. 1947


JAK NAJLEPSZA - POTOMSTWO KONIA

nazwa płeć data ojciec Matka I II III IV V bm starty wygrane
Jasnooka klacz 2002 Enjoy Plan Jak Najlepsza 1 0 2 0 1 2 6 4 000 zł
Jak Wicher ogier 2004 Freedom's Choice Jak Najlepsza 0 2 1 2 3 1 9 3 400 zł
Jak Najmilsza klacz 2003 Alhijaz Jak Najlepsza 0 0 0 0 0 1 1 0 zł