Negro Czacza

Ciemnogniada klacz ur. 2010 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Jape (USA, 1989)
Matka: Negro Rumba (POL, 2001) / Don Corleone
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: P. Kruc
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 159.0-178.0-19.50
Stajnia: Matti
Handikap: 58.5 (30.06.2014)  wykres
Dosage: 3-2-5-1-1 (12)

NEGRO CZACZA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2016 0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
2 4 22 700 zł
2015 1
(20%)
0
(0%)
2
(40%)
0
(0%)
1
(20%)
1 5 14 600 zł
2014 2
(40%)
1
(20%)
1
(20%)
0
(0%)
0
(0%)
1 5 56 000 zł
2013 0
(0%)
2
(22.22%)
0
(0%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
3 9 7 860 zł
2012 0
(0%)
1
(20%)
1
(20%)
0
(0%)
3
(60%)
0 5 5 100 zł
suma 3 4 5 3 6 7 28 106 260 zł

NEGRO CZACZA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
04.09.2016 Wrocław 5000 m steeple st. u. P. Pałczyński 67 M. Borkowski 7 / 10 0 zł
19.06.2016 Wrocław 5500 m steeple st. u. P. Pałczyński 67 M. Borkowski 3 / 8 20 000 zł
22.05.2016 Wrocław 4200 m steeple st. u. P. Pałczyński 67 M. Borkowski 4 / 13 2 700 zł
24.04.2016 Wrocław 3800 m steeple st. u. P. Pałczyński 65 M. Borkowski 0 / 8 0 zł
04.10.2015 Wrocław 3800 m steeple u. P. Pałczyński 66 M. Borkowski 1 / 10 6 500 zł
06.09.2015 Wrocław 5000 m steeple u. P. Pałczyński 64 M. Borkowski 0 / 12 0 zł
28.06.2015 Wrocław 4000 m steeple u. P. Pałczyński 64 M. Borkowski 3 / 7 3 600 zł
07.06.2015 Wrocław 4000 m steeple u. P. Pałczyński 66 M. Borkowski 5 / 11 1 500 zł
26.04.2015 Wrocław 3800 m steeple u. P. Pałczyński 66 M. Borkowski 3 / 7 3 000 zł
19.10.2014 Wrocław 4000 m steeple u. P. Pałczyński 65 M. Borkowski 1 / 7 40 000 zł
28.09.2014 Wrocław 3800 m steeple u. P. Pałczyński 65 M. Borkowski 1 / 6 10 000 zł
07.09.2014 Wrocław 3600 m steeple u. P. Pałczyński 64½ M. Borkowski 2 / 10 4 000 zł
10.08.2014 Wrocław 3800 m steeple u. P. Pałczyński 63 M. Borkowski 3 / 8 2 000 zł
27.04.2014 Wrocław 3600 m steeple u. P. Pałczyński 62 M. Borkowski 0 / 7 0 zł
02.11.2013 Warszawa 1600 m IV dż. M. Zatloukal 58 M. Łojek 4 / 7 560 zł
19.10.2013 Warszawa 1600 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 58 M. Łojek 5 / 7 280 zł
28.09.2013 Warszawa 1600 m IV st. u. B. Giedyk 55 M. Łojek 5 / 8 280 zł
31.08.2013 Warszawa 1000 m IV dż. A. Reznikov 56 M. Łojek 9 / 10 0 zł
10.08.2013 Warszawa 2000 m IV k. dż. S. Mazur 57 M. Łojek 7 / 8 0 zł
20.07.2013 Sopot 2000 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 53 M. Łojek 6 / 7 0 zł
30.06.2013 Warszawa 1800 m III st. u. B. Giedyk 55 M. Łojek 2 / 8 2 640 zł
02.06.2013 Warszawa 1600 m II dż. A. Reznikov 55½ M. Łojek 2 / 7 3 440 zł
12.05.2013 Warszawa 1800 m III u. B. Giedyk 56 M. Łojek 4 / 7 660 zł
20.10.2012 Warszawa 1400 m LR A dż. V. Popov 57 M. Łojek 5 / 6 900 zł
30.09.2012 Warszawa 1400 m II dż. V. Popov 56 M. Łojek 5 / 8 300 zł
25.08.2012 Warszawa 1300 m II dż. W. Szymczuk 57 M. Łojek 3 / 8 1 200 zł
28.07.2012 Warszawa 1200 m II dż. W. Szymczuk 56 M. Łojek 2 / 7 2 400 zł
30.06.2012 Warszawa 1200 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 M. Łojek 5 / 7 300 zł

NEGRO CZACZA - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) c. gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
JAPE (USA) gn. 1989 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
FIRESTREAK (GB) gn. 1956 PARDAL (FRA) gn. 1947
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
 
HOT SPELL (GB) gn. 1944
 
 
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957 FLUSH ROYAL (FRA) gn. 1945
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 ARIANA (FRA) gn. 1951
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
VICTORIANA (CAN) gn. 1952 WINDFIELDS (CAN) c. gn. 1943
IRIBELLE (CAN) gn. 1942
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CAERLEON (USA) gn. 1980
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
FORESEER (USA) c. gn. 1969 ROUND TABLE (USA) gn. 1954
DON CORLEONE (GB) k. 1992 REGAL GLEAM (USA) c. gn. 1964
 
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANCE BY NIGHT (GB) kaszt. 1982
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
ELVINA (FRA) s. 1975 DANCER'S IMAGE (USA) s. 1965
NEGRO RUMBA (POL) k. 2001 RELICIA (GB) kaszt. 1967
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
NEMEZIA (POL) k. 1986 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
FREEFOOT (GB) gn. 1970 RELKO (GB) c. gn. 1960
NURSJA (POL) c. gn. 1980
 
CLOSE UP (GB) c. gn. 1958
 
 
NAPAJEDLA (POL) c. gn. 1974 MEHARI (FRA) gn. 1963
NICEA (POL) gn. 1967