starty zagraniczne

data koń miasto dystans typ jeździec waga trener miejsce wygrana
16.11.2012 Sopran Best Piza 0 płoty D. Pastuszka - K. Rogowski 5/0 (1956€) 480 zł
07.11.2012 Sopran Best Grosseto 3400 płoty D. Pastuszka 64.0 K. Rogowski 3/6 (3259€) 800 zł
31.10.2012 Sopran Best Grosseto 3400 płoty D. Colombu 66.0 K. Rogowski 4/6 (2444€) 600 zł
20.10.2012 Irbandia Drezno 2000 płaska S. Wandt 54.0 D. Mioduszewski 10/10 (0€) 0 zł
14.10.2012 Kalmar Slušovice 5200 steeple R. Benš 67.0 Patryk Wróblewski 5/8 (810 kč) 5 000 zł
14.10.2012 Acre Slušovice 3900 płaska V. Korečkova 53.5 Patryk Wróblewski 4/12 (510 kč) 3 150 zł
07.10.2012 Alpha Prim Merano 4000 płoty J. Bartoš 66.5 M. Romanowski 3/10 (10185€) 2 500 zł
03.10.2012 Indorika Hoppergarten 1400 płaska D. Moffat 52.0 D. Mioduszewski 8/8 (0€) 0 zł
03.10.2012 Irbandia Hoppergarten 2200 płaska T. Schurig 54.0 D. Mioduszewski 9/9 (0€) 0 zł
30.09.2012 Scholars Lass Drezno 1500 płaska B. Clös 54.0 M. Krzyśków 7/7 (0€) 0 zł
23.09.2012 Kara Ebreichsdorf 2000 płaska E. Zahariev 58.0 E. Zahariev 3/8 (9167€) 2 250 zł
16.09.2012 Alpha Prim Merano 4000 płoty J. Faltejsek 66.5 M. Romanowski 3/10 (28518€) 7 000 zł
16.09.2012 Invisible Dubai Merano 2400 płaska D. Satalia 73.0 M. Jodłowski 5/6 (0€) 0 zł
15.09.2012 Bambina Pardubice 3900 steeple R. Benš 67.0 I. Wróblewska 7/9 (0 kč) 0 zł
15.09.2012 Bonzo Pardubice 3200 płoty R. Benš 67.5 Patryk Wróblewski 8/12 (0 kč) 0 zł
09.09.2012 Sugarpine Bratysława 2000 płaska P. Krowicki 58.0 W. Olkowski 9/14 (0€) 0 zł
09.09.2012 Jibaal Bratysława 1200 płaska P. Krowicki 61.5 W. Olkowski 4/10 (1589€) 390 zł
02.09.2012 Ella Drezno 1500 płaska D. Moffat 56.0 E. Porębna 5/7 (0€) 0 zł
02.09.2012 The Blue Baden-Baden 1600 płaska F. Minarik 58.5 T. Kluczyński 10/11 (0€) 0 zł
02.09.2012 Invisible Dubai Merano 2400 płaska D. Satalia 70.5 M. Jodłowski 1/8 (10833€) 2 659 zł
02.09.2012 Sunny Money Merano 3000 płoty J. Bartoš 66.0 M. Romanowski 7/13 (0€) 0 zł
26.08.2012 Alpha Prim Merano 3500 płoty J. Bartoš 66.0 M. Romanowski 1/9 (32592€) 8 000 zł
25.08.2012 Irbandia Magdeburg 2400 płaska J. Förster 53.0 D. Mioduszewski 10/11 (0€) 0 zł
18.08.2012 Bambina Pardubice 3900 steeple R. Benš 67.0 I. Wróblewska 4/10 (907 kč) 5 600 zł
18.08.2012 Heban Pardubice 3200 płoty V. Verner 66.0 W. Kryszyłowicz 0/10 (0 kč) 0 zł
18.08.2012 Varsaviana Pardubice 3200 płoty R. Benš 64.0 Patryk Wróblewski 5/10 (648 kč) 4 000 zł
15.08.2012 Sunny Money Merano 3000 płoty J. Bartoš 66.0 M. Romanowski 0/14 (0€) 0 zł
12.08.2012 Invisible Dubai Merano 2200 płaska D. Satalia 68.5 M. Jodłowski 1/11 (7879€) 1 934 zł
11.08.2012 Lera De Ba Slušovice 1700 kłusaki M. Vich Capó - R. Mateusiak 2/7 (1193 kč) 6 900 zł
11.08.2012 Samba De L'etang Slušovice 2300 kłusaki J. Mazur - A. Najderski 6/6 (0 kč) 0 zł
11.08.2012 Siblis D'alci Slušovice 2300 kłusaki A. Najderski - A. Najderski 4/6 (691 kč) 4 000 zł
11.08.2012 Lera De Ba Slušovice 2300 kłusaki R. Mateusiak - R. Mateusiak 3/6 (1037 kč) 6 000 zł
11.08.2012 Nitisa Josselyn Slušovice 2300 kłusaki W. Kałuża - W. Kałuża 1/6 (3112 kč) 18 000 zł
11.08.2012 Siblis D'alci Slušovice 1700 kłusaki V. Kunhtal - A. Najderski 0/7 (0 kč) 0 zł
11.08.2012 Samba De L'etang Slušovice 1700 kłusaki K. Hansen - A. Najderski 5/7 (363 kč) 2 100 zł
11.08.2012 Stockholm D'oyse Slušovice 1700 kłusaki V. Kunhtal - S. Bagiński 5/8 (181 kč) 1 050 zł
11.08.2012 Nitisa Josselyn Slušovice 1700 kłusaki M. Dahlström - W. Kałuża 1/7 (2334 kč) 13 500 zł
11.08.2012 Quismie Royale Slušovice 2300 kłusaki J. Mazur - A. Najderski 6/6 (0 kč) 0 zł
11.08.2012 Quenya D'acanthe Slušovice 2300 kłusaki D. Dobrovolny - W. Kałuża 5/6 (484 kč) 2 800 zł
11.08.2012 Super Morainville Slušovice 2300 kłusaki A. Najderski - A. Najderski 3/6 (1037 kč) 6 000 zł
11.08.2012 Rive De Clerlande Slušovice 2300 kłusaki R. Mateusiak - R. Mateusiak 2/6 (1590 kč) 9 200 zł
11.08.2012 Pepite Gede Slušovice 1700 kłusaki R. Eriksson - S. Bagiński 0/8 (0 kč) 0 zł
11.08.2012 Stockholm D'oyse Slušovice 1700 kłusaki K. Hansen - S. Bagiński 0/8 (0 kč) 0 zł
11.08.2012 Quenya D'acanthe Slušovice 1700 kłusaki P. Van Pollaert - W. Kałuża 0/7 (0 kč) 0 zł
11.08.2012 Quismie Royale Slušovice 1700 kłusaki R. Eriksson - A. Najderski 4/7 (518 kč) 3 000 zł
11.08.2012 Super Morainville Slušovice 1700 kłusaki W. Brouwer - A. Najderski 2/7 (1193 kč) 6 900 zł
11.08.2012 Rive De Clerlande Slušovice 1700 kłusaki D. Čabla - R. Mateusiak 1/7 (2334 kč) 13 500 zł
11.08.2012 Pepite Gede Slušovice 1700 kłusaki M. Dahlström - S. Bagiński 0/8 (0 kč) 0 zł
04.08.2012 Scholars Lass Lipsk 1850 płaska B. Clös 55.0 M. Krzyśków 6/8 (0€) 0 zł
04.08.2012 Ella Lipsk 1850 płaska E. Pedroza 56.0 E. Porębna 4/8 (733€) 180 zł
04.08.2012 Indorika Lipsk 1600 płaska J. Bojko 55.5 D. Mioduszewski 5/6 (0€) 0 zł
04.08.2012 Irbandia Lipsk 2000 płaska J. Bojko 52.0 D. Mioduszewski 7/7 (0€) 0 zł
29.07.2012 Alpha Prim Merano 3000 płoty C. Santerno 66.0 M. Romanowski 9/14 (0€) 0 zł
28.07.2012 Nitisa Josselyn Slušovice 2350 kłusaki W. Kałuża - W. Kałuża 2/7 (2386 kč) 13 800 zł
26.07.2012 Bonsai's Blade Bad Harzburg 3200 płoty R. G.-Panczew 67.0 J. Kozłowski 6/8 (1630€) 400 zł
22.07.2012 Krab Kolesa 3800 steeple A. Čmiel 64.0 W. Kryszyłowicz 0/10 (0 kč) 0 zł
22.07.2012 Dorika Hoppergarten 1400 płaska N. Richter 51.5 D. Mioduszewski 9/9 (0€) 0 zł
15.07.2012 Pentagon Newmarket 2012 płaska C. Lopez 60.5 M. Romanowski 6/0 (5336 ₤) 1 000 zł
15.07.2012 Paker Bratysława 1000 płaska P. Krowicki 56.5 W. Olkowski 10/12 (0€) 0 zł
14.07.2012 Ella Lipsk 1300 płaska S. Mazur 54.0 E. Porębna 8/8 (0€) 0 zł
14.07.2012 Indorika Lipsk 1850 płaska S. Mazur 55.0 D. Mioduszewski 10/11 (0€) 0 zł
14.07.2012 Irbandia Lipsk 2300 płaska S. Mazur 57.5 D. Mioduszewski 10/11 (0€) 0 zł
14.07.2012 Nitisa Josselyn Slušovice 2650 kłusaki W. Kałuża - W. Kałuża 2/5 (1988 kč) 11 500 zł
30.06.2012 Quenya D'acanthe Slušovice 2300 kłusaki A. Rakowiecki - W. Kałuża 0/10 (0 kč) 0 zł
30.06.2012 Tequila Dance Slušovice 2300 kłusaki B. Żakowski - P. Żakowska 7/10 (0 kč) 0 zł
30.06.2012 Thetis Des Neuzy Slušovice 2300 kłusaki P. Żakowska - P. Żakowska 4/10 (691 kč) 4 000 zł
30.06.2012 Nitisa Josselyn Slušovice 2300 kłusaki W. Kałuża - W. Kałuża 1/10 (3112 kč) 18 000 zł
30.06.2012 Bonzo Pardubice 2800 płaska R. Benš 66.0 Patryk Wróblewski 2/14 (2981 kč) 18 400 zł
30.06.2012 Zico Pardubice 3900 steeple R. Benš 70.5 Patryk Wróblewski 2/7 (2981 kč) 18 400 zł
23.06.2012 Irbandia Lipsk 2000 płaska J. L. Silverio 58.0 D. Mioduszewski 2/4 (2933€) 720 zł
23.06.2012 Ella Lipsk 1600 płaska W. Panov 56.5 E. Porębna 7/7 (0€) 0 zł
23.06.2012 Dorika Lipsk 1600 płaska J. L. Silverio 56.0 D. Mioduszewski 10/11 (0€) 0 zł
17.06.2012 Drybler Strömsholm 3700 płoty R. Benš 68.0 M. Nowakowski 0/11 (0 Sk) 0 zł
17.06.2012 Kalmar Strömsholm 4500 płoty R. Benš 67.0 Patryk Wróblewski 0/11 (0 Sk) 0 zł
15.06.2012 The Blue Hanower 2000 płaska W. Szymczuk 58.0 T. Kluczyński 8/11 (0€) 0 zł
10.06.2012 Alpha Prim Merano 3000 płoty J. Myska 65.0 M. Romanowski 3/10 (4074€) 1 000 zł
10.06.2012 Pentagon Hoppegarten 2000 płaska W. Panov 56.0 M. Romanowski 3/11 (12222 €) 3 000 zł
10.06.2012 Indorika Hoppergarten 2400 płaska K. O'Hara 55.0 D. Mioduszewski 8/9 (0€) 0 zł
10.06.2012 Irbandia Hoppergarten 2000 płaska B. Ganbat 54.0 D. Mioduszewski 8/9 (0€) 0 zł
03.06.2012 Iwonicz Bratysława 2400 płaska W. Szymczuk 58.0 A. Walicki 3/12 (15889€) 3 900 zł
02.06.2012 Harmatan Halle 1500 płaska S. Mazur 56.0 D. Mioduszewski 10/10 (0€) 0 zł
02.06.2012 Dorika Halle 1750 płaska S. Mazur 53.5 D. Mioduszewski 6/8 (0€) 0 zł
27.05.2012 The Blue Hoppergarten 1600 płaska W. Szymczuk 58.0 T. Kluczyński 1/7 (24444€) 6 000 zł
27.05.2012 Indorika Hoppergarten 2000 płaska K. Kerekes 57.0 D. Mioduszewski 10/10 (0€) 0 zł
17.05.2012 Harmatan Magdeburg 1800 płaska S. Mazur 56.0 D. Mioduszewski 11/11 (0€) 0 zł
17.05.2012 Dorika Magdeburg 1200 płaska S. Mazur 54.0 D. Mioduszewski 4/4 (1019€) 250 zł
12.05.2012 Irbandia Drezno 2100 płaska S. Mazur 56.0 D. Mioduszewski 8/12 (0€) 0 zł
08.05.2012 Bambina Pardubice 3400 steeple R. Benš 63.0 I. Wróblewska 3/11 (1944 kč) 12 000 zł
01.05.2012 Harmatan Lipsk 1850 płaska S. Mazur 56.0 D. Mioduszewski 6/9 (0€) 0 zł
22.04.2012 Khilona Hoppergarten 2200 płaska P. Krowicki 59.0 W. Olkowski 5/6 (0€) 0 zł
22.04.2012 Inheritor Hoppergarten 2000 płaska P. Krowicki 56.0 W. Olkowski 6/8 (0€) 0 zł
22.04.2012 Jibaal Hoppergarten 1800 płaska P. Krowicki 53.0 W. Olkowski 3/8 (4889€) 1 200 zł
15.04.2012 Bambina Bratysława 3600 steeple R. Benš 66.5 I. Wróblewska 4/7 (611€) 150 zł
08.04.2012 Green Dust Hoppergarten 1600 płaska S. Mazur 56.0 A. Wyrzyk 4/6 (4074€) 1 000 zł
08.04.2012 Vly Kossack Hoppegarten 1800 płaska A. Turgaev 56.0 M. Romanowski 10/13 (0 €) 0 zł
08.04.2012 Instytucja Hoppergarten 1800 płaska S. Mazur 54.0 A. Wyrzyk 0/11 (0€) 0 zł
08.04.2012 Randat Hoppergarten 1600 płaska S. Mazur 54.0 D. Mioduszewski 6/7 (0€) 0 zł
08.04.2012 Devin Hill Treviso 3000 płoty P. Perrna 65.5 A. Chrzanowska 6/8 (0€) 0 zł
08.04.2012 Adding Hoppegarten 1800 płaska C. Fraisl 59.5 M. Romanowski 8/13 (0 €) 0 zł
08.04.2012 Marvin El Samawi Hoppegarten 1800 płaska A. Reznikov 59.5 M. Mełnicki 9/13 (0 €) 0 zł