starty zagraniczne

data koń miasto dystans typ jeździec waga trener miejsce wygrana
29.11.2017 Sopran Best Grosseto 3400 płoty D. Pastuszka 63.0 T. Pastuszka 0/8 (0 €) 0 zł
22.11.2017 Admiral Quest Grosseto 3400 płoty R. Benš 68.0 M. Borkowski 0/8 (31975 €) 7 250 zł
22.11.2017 Rakisz Drezno 1900 płaska St. Hellyn 54.5 D. Mioduszewski 0/11 (0 €) 0 zł
22.11.2017 Height of Beauty Drezno 2200 płaska S. Mazur 55.5 E. Zahariev 0/12 (0 €) 0 zł
22.11.2017 Rustique Drezno 1900 płaska S. Mazur 56.0 E. Zahariev 0/12 (0 €) 0 zł
15.11.2017 Isuzu Grosseto 4500 steeple P. Peprna 68.5 K. Rogowski 6/8 (0€) 0 zł
15.11.2017 Sopran Best Grosseto 3400 płoty D. Pastuszka 66.0 T. Pastuszka 7/9 (0€) 0 zł
15.11.2017 Isuzu Grosseto 4500 steeple P. Peprna 68.5 K. Rogowski 0/8 (0 €) 0 zł
15.11.2017 Sopran Best Grosseto 3400 płoty D. Pastuszka 66.0 T. Pastuszka 0/9 (0 €) 0 zł
15.11.2017 Veline Bel Mariendorf 2500 kłusaki M. Zwiener - J. Misiek 8/10 (331 €) 75 zł
15.11.2017 Ukamaya Verderie Mariendorf 1900 kłusaki M. Hönemann - M. Kieniksman 5/9 (1103 €) 250 zł
15.11.2017 Albane De Mortree Mariendorf 1900 kłusaki V. Gentz - J. Misiek 6/9 (331 €) 75 zł
15.11.2017 Alza De Touchyvon Mariendorf 1900 kłusaki M. Zwiener - J. Misiek 7/9 (331 €) 75 zł
15.11.2017 Uxia D'albret Mariendorf 1900 kłusaki D. Spangenberg - M. Kieniksman 0/9 (331 €) 75 zł
11.11.2017 Dostatok Bravantice 1670 kłusaki B. Novák - L. Piotrowski 0/5 (0 kc) 0 zł
05.11.2017 Admiral Quest Krefeld 3900 steeple R. Benš 66.5 M. Borkowski 0/8 (0€) 0 zł
05.11.2017 Admiral Quest Krefeld 3900 steeple R. Benš 66.5 M. Borkowski 0/8 (0 €) 0 zł
28.10.2017 Dostatok Bravantice 2140 kłusaki B. Novák - L. Piotrowski 0/5 (0 kc) 0 zł
21.10.2017 Baahy Drezno 1400 płaska L.-M. Engels 58.0 M. Krzyśków 6/9 (0€) 0 zł
21.10.2017 Baahy Drezno 1400 płaska L.-M. Engels 58.0 M. Krzyśków 0/9 (0 €) 0 zł
15.10.2017 Linovsky Praga 1800 płaska M. Havelková 57.0 I. Wróblewska 8/11 (0 kc) 0 zł
15.10.2017 Isuzu Praga 4500 steeple P. Peprna 68.0 K. Rogowski 8/10 (0 kc) 0 zł
15.10.2017 Linovsky Praga 1800 płaska M. Havelková 57.0 I. Wróblewska 0/11 (0 kc) 0 zł
15.10.2017 Isuzu Praga 4500 steeple P. Peprna 68.0 K. Rogowski 0/10 (0 kc) 0 zł
14.10.2017 Dostatok Praga 1670 kłusaki B. Novák - L. Piotrowski 6/6 (0 kc) 0 zł
08.10.2017 Tirana Pardubice 4200 steeple N. Lovén 70.0 R. Świątek 0/7 (0 kc) 0 zł
08.10.2017 Tirana Pardubice 4200 steeple N. Lovén 70.0 R. Świątek 0/7 (0 kc) 0 zł
07.10.2017 Baahy Drezno 1400 płaska M. Seidl 54.0 M. Krzyśków 9/9 (0€) 0 zł
07.10.2017 Rakisz Drezno 2200 płaska St. Hellyn 55.0 D. Mioduszewski 4/12 (882€) 200 zł
07.10.2017 Baahy Drezno 1400 płaska M. Seidl 54.0 M. Krzyśków 0/9 (0 €) 0 zł
07.10.2017 Rakisz Drezno 2200 płaska St. Hellyn 55.0 D. Mioduszewski 0/12 (882 €) 200 zł
24.09.2017 Furia Kolonia 1850 płaska F. Minarik 55.0 A. Zielińska 7/14 (0€) 0 zł
24.09.2017 Mrs Henry Kolonia 1850 płaska A. Gil 52.0 A. Zielińska 8/8 (0€) 0 zł
24.09.2017 Furia Kolonia 1850 płaska F. Minarik 55.0 A. Zielińska 0/14 (0 €) 0 zł
24.09.2017 Mrs Henry Kolonia 1850 płaska A. Gil 52.0 A. Zielińska 0/8 (0 €) 0 zł
17.09.2017 Sandor Pyatigors 1200 płaska I. Mardanov - 1/0 (6860 RU) 100 000 zł
17.09.2017 Hockey Tersk Pyatigors 1200 płaska E. Bikbaev - 2/0 (165 RU) 2 400 zł
16.09.2017 Rakisz Lipsk 1600 płaska T. Scardino 57.5 D. Mioduszewski 8/11 (0€) 0 zł
16.09.2017 Rakisz Lipsk 1600 płaska T. Scardino 57.5 D. Mioduszewski 0/11 (0 €) 0 zł
16.09.2017 Dostatok Praga 2180 kłusaki B. Novák - L. Piotrowski 3/3 (1469 kc) 9 000 zł
09.09.2017 Salam Pardubice 5800 płaska R. Benš 70.0 I. Wróblewska 5/10 (4570 kc) 28 000 zł
09.09.2017 Salam Pardubice 5800 płaska R. Benš 70.0 I. Wróblewska 0/10 (4570 kc) 28 000 zł
03.09.2017 Tankredi Drezno 1200 płaska T. Scardino 57.0 E. Porębna 1/5 (8821€) 2 000 zł
03.09.2017 Incinatus Drezno 1500 płaska L.-M. Engels 54.0 D. Mioduszewski 8/11 (0€) 0 zł
03.09.2017 Tankredi Drezno 1200 płaska T. Scardino 57.0 E. Porębna 0/5 (8821 €) 2 000 zł
03.09.2017 Incinatus Drezno 1500 płaska L.-M. Engels 54.0 D. Mioduszewski 0/11 (0 €) 0 zł
03.09.2017 Hockey Tersk Pyatigors 1400 płaska E. Bikbaev - 3/0 (110 RU) 1 600 zł
02.09.2017 Emperor Ajeez Praga 1400 płaska A. Fresu 59.0 M. Kacprzyk 6/16 (10445 kc) 64 000 zł
02.09.2017 Emperor Ajeez Praga 1400 płaska A. Fresu 59.0 M. Kacprzyk 0/16 (10445 kc) 64 000 zł
12.08.2017 Mourtajez Hoppegarten 1200 płaska B. Murzabayev - W. Olkowski 2/2 (24257€) 5 500 zł
12.08.2017 Incinatus Hoppegarten 1800 płaska M. Seidl 56.0 D. Mioduszewski 12/12 (0€) 0 zł
12.08.2017 Mourtajez Hoppegarten 1200 płaska B. Murzabayev - W. Olkowski 0/2 (24257 €) 5 500 zł
12.08.2017 Incinatus Hoppegarten 1800 płaska M. Seidl 56.0 D. Mioduszewski 0/12 (0 €) 0 zł
06.08.2017 Hockey Tersk Pyatigors 1200 płaska E. Bikbaev - 3/0 (110 RU) 1 600 zł
05.08.2017 Diable Maya Praga 2180 kłusaki B. Żakowski - B. Żakowski 1/7 (1836 kc) 11 250 zł
05.08.2017 Dostatok Praga 1670 kłusaki B. Novák - W. Kałuża 5/7 (286 kc) 1 750 zł
05.08.2017 Thetis Des Neuzy Praga 2180 kłusaki B. Żakowski - B. Żakowski 6/8 (0 kc) 0 zł
04.08.2017 Veline Bel Mariendorf 1900 kłusaki A. Kelm - J. Misiek 7/10 (331 €) 75 zł
04.08.2017 America Seven Mariendorf 1900 kłusaki B. Hagen - M. Kieniksman 8/10 (331 €) 75 zł
02.08.2017 Alza De Touchyvon Mariendorf 2040 kłusaki R. Rahkob - J. Misiek 4/12 (1014 €) 230 zł
02.08.2017 Thebes De Sassy Mariendorf 2040 kłusaki K. Grüll - L. Piotrowski 5/12 (684 €) 155 zł
02.08.2017 Uxia D'albret Mariendorf 2020 kłusaki T. Panschow - M. Kieniksman 6/12 (331 €) 75 zł
02.08.2017 Cinus Mariendorf 2000 kłusaki A. Kelm - L. Piotrowski 0/12 (331 €) 75 zł
02.08.2017 Demm Dirac Mariendorf 2000 kłusaki L. Ahokas - J. Misiek 0/12 (331 €) 75 zł
02.08.2017 Ukamaya Verderie Mariendorf 2040 kłusaki B. Hagen - M. Kieniksman 0/12 (331 €) 75 zł
30.07.2017 Zlatoyara Tersk Pyatigors 1200 płaska G. Guseynov - 3/0 (110 RU) 1 600 zł
30.07.2017 Sandor Pyatigors 1400 płaska I. Pshukov - 1/0 (1715 RU) 25 000 zł
30.07.2017 Svoboda Tersk Pyatigors 1200 płaska I. Pshukov - 1/0 (274 RU) 4 000 zł
29.07.2017 Predator Merano 2200 płaska A. Miotti 67.0 A. Chrzanowska 5/7 (0€) 0 zł
29.07.2017 Predator Merano 2200 płaska A. Miotti 67.0 A. Chrzanowska 0/7 (0 €) 0 zł
28.07.2017 America Seven Mariendorf 2020 kłusaki B. Hagen - M. Kieniksman 4/12 (1720 €) 390 zł
28.07.2017 Veline Bel Mariendorf 2020 kłusaki R. Rahkob - J. Misiek 6/12 (441 €) 100 zł
28.07.2017 Bombay Sun Mariendorf 2000 kłusaki T. Heinzig - A. Frontczak-Salivonchyk 0/12 (441 €) 100 zł
26.07.2017 Rakisz Hoppegarten 1800 płaska St. Hellyn 59.0 D. Mioduszewski 14/15 (0€) 0 zł
26.07.2017 Incinatus Hoppegarten 1400 płaska B. Murzabayev 60.5 D. Mioduszewski 11/11 (0€) 0 zł
26.07.2017 Mourtajez Hoppegarten 1200 płaska B. Murzabayev - W. Olkowski 1/2 (14333€) 3 250 zł
26.07.2017 Rakisz Hoppegarten 1800 płaska St. Hellyn 59.0 D. Mioduszewski 0/15 (0 €) 0 zł
26.07.2017 Incinatus Hoppegarten 1400 płaska B. Murzabayev 60.5 D. Mioduszewski 0/11 (0 €) 0 zł
26.07.2017 Mourtajez Hoppegarten 1200 płaska B. Murzabayev - W. Olkowski 0/2 (14333 €) 3 250 zł
20.07.2017 Banga Cass Mariendorf 2000 kłusaki T. Panschow - M. Melinger 0/7 (331 €) 75 zł
09.07.2017 Brig Tersk Pyatigors 1200 płaska I. Mardanov - 1/0 (274 RU) 4 000 zł
09.07.2017 Svoboda Tersk Pyatigors 1400 płaska Y. Kulinich - 2/0 (412 RU) 6 000 zł
09.07.2017 Hockey Tersk Pyatigors 1400 płaska D. Bidzhiev - 4/0 (0 RU) 0 zł
08.07.2017 Diable Maya Praga 2180 kłusaki B. Żakowski - B. Żakowski 1/6 (3672 kc) 22 500 zł
06.07.2017 Salam Lysá nad Labem 4600 steeple R. Benš 70.0 I. Wróblewska 1/8 (12240 kc) 75 000 zł
05.07.2017 Inferna Hamburg 3200 steeple J. Kratochvil 69.5 R. Świątek 2/7 (14554€) 3 300 zł
02.07.2017 Zarra Hamburg 2400 płaska M. Casamento 58.5 R. Świątek 6/14 (882€) 200 zł
02.07.2017 Predator Merano 2200 płaska D. Steinwandter 71.0 A. Chrzanowska 4/8 (1023€) 232 zł
02.07.2017 Zlatoyara Tersk Pyatigors 1000 płaska G. Guseynov - 3/0 (110 RU) 1 600 zł
01.07.2017 Kapryśna Hamburg 1600 płaska A. Kaleta 52.5 M. Borkowski 4/10 (2646€) 600 zł
01.07.2017 Uczitelka Tanca Hamburg 1400 płaska B. Ganbat 56.5 M. Borkowski 7/9 (0€) 0 zł
26.06.2017 Adash Hoppegarten 2200 płaska K. Ramsamy 61.0 M. Romanowski 2/7 (17641 €) 4 000 zł
26.06.2017 Arash Hoppegarten 2200 płaska A. Sameer 62.0 M. Janikowski 3/7 (13231 €) 3 000 zł
26.06.2017 Inextremo Hoppegarten 2200 płaska S. Ralston 59.0 M. Romanowski 6/7 (0 €) 0 zł
26.06.2017 Adding Hoppegarten 2200 płaska A. Alshowaikh 60.0 M. Romanowski 7/7 (0 €) 0 zł
25.06.2017 Brig Tersk Pyatigors 1000 płaska I. Mardanov - 5/0 (0 RU) 0 zł
25.06.2017 Sandor Pyatigors 1200 płaska I. Mardanov - 1/0 (1715 RU) 25 000 zł
25.06.2017 Svoboda Tersk Pyatigors 1200 płaska Y. Tikhonov - 4/0 (137 RU) 2 000 zł
25.06.2017 Bombay Sun Mariendorf 2500 kłusaki T. Heinzig - A. Frontczak-Salivonchyk 0/8 (0 €) 0 zł
18.06.2017 Predator Merano 2200 płaska M. Altenburger 69.0 A. Chrzanowska 6/12 (0€) 0 zł
14.06.2017 Thetis Des Neuzy Mariendorf 1900 kłusaki M. Hönemann - B. Żakowski 8/13 (331 €) 75 zł
14.06.2017 Tequila Dance Mariendorf 1900 kłusaki M. Hönemann - B. Żakowski 7/9 (331 €) 75 zł
10.06.2017 Admiral Quest Pardubice 3200 płoty R. Benš 70.0 I. Wróblewska 7/10 (0 kc) 0 zł
10.06.2017 Salam Pardubice 4200 steeple R. Benš 69.5 I. Wróblewska 1/11 (7344 kc) 45 000 zł
10.06.2017 Domino Deco Praga 1670 kłusaki H. Bagiński - W. Kałuża 0/7 (0 kc) 0 zł
10.06.2017 Europe Des Aiglons Praga 2180 kłusaki H. Bagiński - W. Kałuża 0/7 (0 kc) 0 zł
10.06.2017 Eva Des Aiglons Praga 2180 kłusaki B. Novák - W. Kałuża 0/7 (0 kc) 0 zł
09.06.2017 Kapryśna Hoppegarten 1600 płaska S. Mazur 54.0 M. Borkowski 5/8 (1654€) 375 zł
09.06.2017 Uczitelka Tanca Hoppegarten 1200 płaska S. Mazur 61.0 M. Borkowski 4/8 (4410€) 1 000 zł
07.06.2017 Bombay Sun Mariendorf 2000 kłusaki T. Heinzig - A. Frontczak-Salivonchyk 2/7 (3550 €) 805 zł
07.06.2017 America Seven Mariendorf 2020 kłusaki J. Oikarinen - M. Kieniksman 5/7 (1014 €) 230 zł
07.06.2017 Albane De Mortree Mariendorf 2020 kłusaki R. Rahkob - J. Misiek 6/7 (331 €) 75 zł
06.06.2017 Sudtag Gärdet 1500 płaska S. Mazur - M. Romanowski 8/10 (0 sk) 0 zł
06.06.2017 Zahaab Gärdet 1500 płaska S. Karlsson - M. Łojek 9/10 (0 sk) 0 zł
06.06.2017 Adash Gärdet 2750 płaska F. Olsson - M. Romanowski 6/7 (3809 sk) 8 250 zł
06.06.2017 Usita Pfarrkirchen 2600 kłusaki A. Geineder - W. Górniak 0/14 (0 €) 0 zł
05.06.2017 Predator Merano 2400 płaska P. Peprna 71.0 A. Chrzanowska 8/9 (0€) 0 zł
04.06.2017 Thunder Thor Hoppegarten 1600 płaska E. Pedroza 64.0 W. Olkowski 12/14 (0€) 0 zł
04.06.2017 Mourtajez Hoppegarten 1200 płaska B. Murzabayev 54.0 W. Olkowski 1/2 (6615€) 1 500 zł
04.06.2017 Essea Hoppegarten 1200 płaska J. Bojko 52.0 E. Porębna 2/2 (4410€) 1 000 zł
04.06.2017 Sandor Pyatigors 1200 płaska S. Hatkov - 2/0 (515 RU) 7 500 zł
04.06.2017 Hockey Tersk Pyatigors 1200 płaska I. Saitgaleev - 4/0 (0 RU) 0 zł
28.05.2017 Va Bank Baden-Baden 2200 płaska P.-A. Graberg 57.0 M. Janikowski 6/6 (0€) 0 zł
27.05.2017 Thetis Des Neuzy Bravantice 2640 kłusaki B. Żakowski - B. Żakowski 3/6 (1224 kc) 7 500 zł
27.05.2017 Vivaciousness Bravantice 2140 kłusaki B. Żakowski - B. Żakowski 7/8 (0 kc) 0 zł
21.05.2017 Zlatoyara Tersk Pyatigors 1000 płaska G. Guseynov - 2/0 (165 RU) 2 400 zł
14.05.2017 Newerly Hoppegarten 2200 płaska B. Murzabayev 60.0 M. Borkowski 0/7 (0€) 0 zł
14.05.2017 Herbatnik Hoppegarten 1600 płaska T. Lukášek 57.0 A. Wyrzyk 9/9 (0€) 0 zł
14.05.2017 Caccini Hoppegarten 3200 płaska T. Lukášek 58.0 A. Wyrzyk 8/16 (0€) 0 zł
14.05.2017 Sandor Pyatigors 1000 płaska I. Mardanov - 2/0 (412 RU) 6 000 zł
14.05.2017 Svoboda Tersk Pyatigors 1000 płaska Y. Tikhonov - 2/0 (412 RU) 6 000 zł
14.05.2017 Hockey Tersk Pyatigors 1000 płaska E. Bikbaev - 3/0 (274 RU) 4 000 zł
13.05.2017 Bavella Jeep Praga 2180 kłusaki W. Sudoł - W. Sudoł 5/6 (457 kc) 2 800 zł
13.05.2017 Art Deco Praga 2180 kłusaki W. Sudoł - W. Sudoł 1/7 (3672 kc) 22 500 zł
08.05.2017 Salam Pardubice 3500 steeple R. Benš 69.0 I. Wróblewska 1/10 (7344 kc) 45 000 zł
06.05.2017 Kapryśna Drezno 1500 płaska M. Seidl 55.0 M. Borkowski 6/9 (0€) 0 zł
06.05.2017 Bogini Drezno 1900 płaska B. Ganbat 55.0 R. Świątek 7/9 (0€) 0 zł
29.04.2017 Europe Des Aiglons Bravantice 1640 kłusaki H. Bagiński - W. Kałuża 7/10 (0 kc) 0 zł
29.04.2017 Domino Deco Bravantice 2140 kłusaki H. Bagiński - W. Kałuża 0/7 (0 kc) 0 zł
29.04.2017 Eva Des Aiglons Bravantice 2140 kłusaki W. Kałuża - W. Kałuża 0/7 (0 kc) 0 zł
19.04.2017 Calliope Cass Mariendorf 2500 kłusaki D. Spangenberg - M. Kieniksman 0/10 (331 €) 75 zł
19.04.2017 Banga Cass Mariendorf 2500 kłusaki L. Ahokas - M. Kieniksman 0/10 (331 €) 75 zł
19.04.2017 Vocean Mariendorf 2500 kłusaki H. Bagiński - W. Kałuża 0/10 (331 €) 75 zł
17.04.2017 Salam Lysá nad Labem 3700 steeple R. Benš 70.0 I. Wróblewska 5/8 (1224 kc) 7 500 zł
16.04.2017 Tabor Hoppegarten 1600 płaska B. Murzabayev 54.0 R. Świątek 10/10 (0€) 0 zł
16.04.2017 Va Bank Hoppegarten 2000 płaska M. Lerner 58.0 M. Janikowski 4/9 (6615€) 1 500 zł
16.04.2017 Bowie Hoppegarten 2000 płaska M. Seidl 55.0 A. Wyrzyk 9/9 (0€) 0 zł
16.04.2017 Caccini Hoppegarten 2800 płaska T. Lukášek 57.0 A. Wyrzyk 2/10 (28667€) 6 500 zł
16.04.2017 Newerly Hoppegarten 2000 płaska B. Murzabayev 55.0 M. Borkowski 4/12 (3528€) 800 zł
15.04.2017 Art Deco Praga 1670 kłusaki W. Sudoł - W. Sudoł 1/10 (1836 kc) 11 250 zł
15.04.2017 Thetis Des Neuzy Praga 2715 kłusaki B. Żakowski - B. Żakowski 1/6 (3672 kc) 22 500 zł
07.04.2017 Belee Cass Utena 2710 kłusaki Ł. Kuryś - M. Kieniksman 4/5 (0 €) 0 zł
02.04.2017 Zarra Hoppegarten 2200 płaska B. Ganbat 57.5 R. Świątek 6/6 (0€) 0 zł
02.04.2017 Kapryśna Hoppegarten 2200 płaska B. Murzabayev 55.0 M. Borkowski 7/8 (0€) 0 zł
02.04.2017 Kurier Hoppegarten 1600 płaska M. Cadeddu 59.0 M. Borkowski 6/6 (0€) 0 zł
01.04.2017 Domino Deco Bravantice 1640 kłusaki H. Bagiński - W. Kałuża 0/10 (0 kc) 0 zł
26.03.2017 Tagra Düsseldorf 1700 płaska B. Murzabayev 58.0 R. Świątek 6/8 (0€) 0 zł
26.03.2017 Uczitelka Tanca Düsseldorf 1400 płaska B. Ganbat 59.0 M. Borkowski 2/9 (9703€) 2 200 zł
20.03.2017 Thetis Des Neuzy Mariendorf 2020 kłusaki J. T. Vaquer Staschel - B. Żakowski 2/7 (3722 €) 844 zł
20.03.2017 Calliope Cass Mariendorf 2000 kłusaki D. Spangenberg - M. Kieniksman 3/7 (2399 €) 544 zł
20.03.2017 Tequila Dance Mariendorf 1900 kłusaki J. T. Vaquer Staschel - B. Żakowski 8/9 (331 €) 75 zł
26.02.2017 Uczitelka Tanca St. Moritz 1300 płaska B. Murzabayev 57.5 M. Borkowski 5/9 (6160 SF) 1 500 zł
16.02.2017 Belee Cass Lazdijai 1600 kłusaki Ł. Kuryś - M. Kieniksman 1/7 (948 €) 215 zł
12.02.2017 Zryw St. Moritz 1600 płaska C. Henrique 57.0 R. Świątek 8/8 (0 SF) 0 zł
12.02.2017 Uczitelka Tanca St. Moritz 1300 płaska B. Murzabayev 57.5 M. Borkowski 7/7 (0 SF) 0 zł
12.02.2017 Esid In Zamour St. Moritz 1600 płaska B. Murzabayev 57.0 M. Borkowski 7/8 (0 SF) 0 zł
12.02.2017 Estarion St. Moritz 1600 płaska N. Guilbert 59.0 M. Borkowski 8/8 (0 SF) 0 zł